قیمت قند و شکر ایران
دوشنبه , می 20 2024
خانه / قیمت قند تک نفره / خرید قند تک نفره بسته بندی از کارخانه

خرید قند تک نفره بسته بندی از کارخانه

خرید قند تک نفره بسته بندی از کارخانه و خرید قند و شکر تک نفره در اصفهان، کرج، تهران، مشهد، تبریز و… در اینجاست قیمت قند تک نفره بسته بندی و فروش قند تک نفره و خرید قند تک نفره بسته بندی در سایت قیمت قند و شکر ایران از طریق آقای جهانتیغ 09120213403 بفروش میرسد.

قند تک نفره بسته بندی چیست

قند تک نفره محصولی بهداشتی و بسته بندی شده است که شامل دو عدد قند حبه در پوشش گرافت یا کاغذی است قند حبه تک نفره به طور متوسط 6 گرم وزن دارد و در کارتن های 1000 عددی بسته بمدی میشوند.

خرید قند تک نفره و قند تک نفره بسته بندی بیشتر در هتل ها و تالار ها و نیز در ادارات و کافه ها و همچنین در شرکت های هواپیمایی مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید قند تک نفره میتوانید از طریق مدیریت فروش قند در انتها سایت با آقای جهان تیغ در تماس باشید.

خرید قند تک نفره بصورت عمده

خرید قند تک نفره بصورت عمده از طریق کارخانه قند حبه و کارگاه های بسته بندی قند تک نفره در ایران باید انجام شود. قیمت قند تک نفره بسته بندی به میزان خرید و قیمت شکر در بازار وابسته است.

برای خرید قند تک نفره میتوانید با مراکز فروش قند و شکر تک نفره در تماس باشید همچنین سایت قیمت قند و شکر ایران تحت مدیریت آقای جهان تیغ نیز میتواند فروش قند تک نفره را بصورت عمده با قیمت مناسب انجام میدهد.

خرید قند تک نفره
خرید قند تک نفره بصورت عمده

قیمت قند بسته بندی تک نفره

خرید قند و شکر تک نفره و انواع قند حبه بسته بندی تک نفره باید از طریق کارخانه بسته بندی قند حبه انجام شود قیمت قند بسته بندی تک نفره در این مراکز بسیار مناسب است.

برای خرید عمده قند تک نفره بسته بندی و اطلاع از قیمت قند بسته بندی تک نفره میتوانید با مدیریت فروش تماس گرفته و یا از طریق عکس بالا وارد قسمت لیست قیمت قند و شکر شوید.

قیمت قند و شکر ایران
لیست قیمت قند و شکر
برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال قیمت قند و شکر: sugarprice@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *