قیمت قند و شکر ایران
شنبه , جولای 20 2024
خانه / قیمت قند حبه / قیمت قند حبه کارتنی و بسته بندی

قیمت قند حبه کارتنی و بسته بندی

قیمت قند حبه کارتنی فله و قیمت قند حبه بسته بندی تک نفره  و کارخانه تولید قند حبه کارتنی و فله در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، کرمانشاه مرکز فروش قند حبه ای بسته بندی و کارتنی و قیمت قند جبه کارتنی 5 و 10 کیلویی و خرید قند حبه بسته بندی توسط اقای جهانتیغ 09120213403 در سایت فوق بفروش عمده میرسد.

کارخانه تولید قند حبه
کارخانه تولید قند حبه

قیمت قند حبه کارتنی فله

قیمت قند حبه کارتنی فله در اوزان قند 10 کیلویی و قند 5 کیلویی کارتنی بسته بندی میشود خرید قند حبه فله کارتنی بصورت عمده از کارخانه تولید قند حبه و نمایندگی فروش انجام میشود.

قیمت قند حبه کارتنی 10 کیلویی و 5 کیلویی وابسته به قیمت شکر و میزان خرید مشتری بستگی دارد و هر چه خرید عمده قند حبه در میزان بالا تری انجام شود تخفیف قیمتی به ان تعلق میگیرد.

لیست قیمت قند حبه را میتوانید در قسمت ذیل مشاهده نمایید.

قیمت قند و شکر ایران
لیست قیمت قند و شکر

کارخانه تولید قند حبه

کارخانه تولید قند حبه بصورت عمده انواع قیمت قند حبه کارتنی را در بسته بندی های کارتنی و فله تولید میکند. دستگاه تولید قند حبه به روش پرسی از آب و شکر تولید قند حبه را انجام میدهند.

انواع قند حبه بسته بندی و کارتنی را میتوان از طریق مدیریت فروش قند اقای جهان تیغ به صورت عمده و در تناز بالا با قیمت ارزان و مناسب در تناژ زیاد و یا کم خریداری کرد.

فروش قند حبه کارتنی

فروش قند حبه کارتنی

فروش قند حبه بسته بندی و کارتنی از طریق نمایندگی و کارخانه قند حبه ای انجام میشود مرکز فروش قند حبه در سایت قیمت قند و شکر ایران نیز انجام میشود.

فروشگاه قند حبه با عرضه مستقیم با قیمت قند حبه کارتنی و بسته بندی تک نفره و فله توزیع عمده این محصول را برعهده دارند برای خرید مستقیم قند حبه از کارخانه میتوانید در ادامه با بخش فروش اقای جهان تیغ با شماره 09120213403 مستقیما در تماس و ارتباط باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال قیمت قند و شکر: sugarprice@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *