قیمت قند و شکر ایران
یکشنبه , آوریل 21 2024
خانه / قیمت قند کله / کارخانه تولید قند کله ایران

کارخانه تولید قند کله ایران

کارخانه تولید قند کله ایران و کارخانه قند کله در تبریز، اصفهان و کارخانه کله قند تهران، قم، مشهد، کرمانشاه، شاهرود، بوکان و… اینجاست قیمت قند کله یزد، اصفهان و قیمت قند کله در کارخانه تولید قند کله ایران بصورت عمده برای ارتباط با کارخانه قند کله با آقای جهان تیغ 0912013403 همراه باشید.

کارخانه تولید قند کله

کارخانه تولید قند کله به دو روش اقدام به تولید قند میکند. روش اول تولید قند به روش پرسی است که باعث کدری و نرمی کله قند میشود و معمولا سوراخی در نوک قند دیده نمیشود.

کارخانه تولید قند کله با استفاده از انواع شکر سفید اقدام به تولید قند میکند کارخانه قند کله ایران پایه و اساس تولید سایر محصولات قندی همچون قند شکسته کارتنی و نایلونی است.

در ادامه سایت قیمت قند و شکر ایران در مورد تولید قند کله به روش پخت میپردازیم.

کارخانه قند کله تبریز
کارخانه قند کله تبریز

تولید قند کله به روش پخت

در روش تولید قند کله به روش پخت از سانتیفیوژ استفاده میشود در این روش اب و شکر پخته میشود و زردی و ناخالصی محلول آب و شکر گرفته میشود سپس در قالب های مخروطی ریخته میشود و وارد سیستم گریز از مرکز میشود و باعث افزایش فشردگی و محکمی قند میشود.

کارخانه قند کله ایران به این روش مزایا و برتری دارند که شامل:

  • سفید و درخشان شدن قند
  • محکم شدن قند کله
  • کاهش خاکه قند
  • افزایش شیرینی قند
  • از بین رفتن اکثرا ناخالصی قند

قیمت قند کله ایران

کارخانه قند کله تبریز

کارخانه تولید قند کله در تبریز، اصفهان، شاهرود، کرمانشاه، مشهد، سبزوار و… به تولید انواع قند کله میپردازند برای خرید قند کله بصورت عمده میتوانید با آقای جهان تیغ مدیریت فروش قند در ارتباط باشید.

قیمت قند کله ایران

قیمت قند کله ایران و قیمت قند کله در بازار از کارخانه گران تر است برای خرید عمده قند کله افرا میتوانید میزان خرید خود را افزایش دهید و خرید مستقیم قند کله را از کارخانه تولید قند کله ایران داشته باشید.

کارخانه قند کله قیمت عمده قند کله را در تناژ بالا با قیمت مناسب و ارزان ارائه میدهد. برای اطلاع از قیمت روز قند کله با ما در سایت قیمت قند و شکر ایران باشید.

قیمت قند و شکر ایران
لیست قیمت قند و شکر

قیمت قند کله در کارخانه

قیمت قند کله در کارخانه بر اساس نوع بسته بندی قند و میزان خرید قند افرا کله متفاوت است. انواع قند کله توسط کارخانه قند کله ایران بصورت کیسه 20 کیلویی و کارتن 3 و 4 کله تولید و عرضه میشود.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: رضا جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال قیمت قند و شکر: sugarprice@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *